Zápasy si sami ztěžujeme, mrzelo po pohárovém utkání v Petřkovicích trenéra Balcárka

Zápasy si sami ztěžujeme, mrzelo po pohárovém utkání v Petřkovicích trenéra Balcárka P e t ř k o v i c e - Ideální scénář se trenéru Jiřímu Balcárkovi v Petřkovicích nesplnil. Jeho svěřenci sice postoupili, bylo to však až na pokutové kopy. Záměr pošetřit síly na páteční zápas s Vítkovicemi tak úplně nevyšel. Znojemského lodivoda mrzelo, že jsme opět soupeři sami usnadnili situaci a naopak některé dobré možnosti nedokázali proměnit.

 
 
 

Trenére, předně gratulace k postupu, ale zřejmě jste si představoval pohodlnější postup do 3. kola poháru?
Původní záměr byl takový, že jsme dali šanci hráčům širšího kádru. Chtěli jsme určité hráče pošetřit směrem k pátečnímu utkání. To se nám bohužel nepovedlo, dostali jsme opět takový gól, který jsme nabídli soupeři na podnose po naší velké chybě. Potom to bylo těžké, soupeř se stáhl do bloku.

Po první půli jsme museli sáhnout ke dvěma střídáním, kdy šel do hry Šami (Rostislav Šamánek pozn. red.) a Javor (Jan Javůrek pozn. red.), chtěli jsme hru směrem nahoru oživit a rozhodnout v základní hrací době. Bušili jsme do plné obrany, měli jsme spoustu šancí, ale nedohráli jsme je do konce. Mrzí mě, že se to opakuje, děláme chyby, darujeme soupeři góly, kdy nás protivník nevykombinuje, ale nabídneme mu branku sami. Na druhou stranu my máme šance, které nedohrajeme, viz. Stijepo Njire, výborná kombinace, přihrávka pod sebe, byl takřka před prázdnou bránou a přestřelil ji. Tímto si to ztěžujeme, hráli jsme 120 minut, zítra se probudíme a máme dva dny před zápasem. Zase musíme regenerovat.

Oproti Vítkovicím, s kterými se utkáme v pátek v lize, jsme v podstatě odehráli o 30 minut více, i když ty nakonec v Hodoníně vypadly...
Jak jsem zmiňoval, chtěli jsme pošetřit hráče, což se moc nepovedlo. Honza Javůrek střídal o přestávce a s nastavením odehrál 75 minut, což je prakticky celý zápas. Při úzkém kádru to pro nás bude náročné, už v pátek hrajeme, opět budeme cestovat do Ostravy.

Jak to vypadá s Rosťou Šamánkem, který musel kvůli zranění střídat?
Uvidíme až ve středu, jak jeho noha bude reagovat. Snad to bude v pořádku.

Co říkáte na ostatní výsledky v poháru? Vítkovice vypadly, ze hry je i prvoligová Zbrojovka, trápila se Sigma...
Je to těžké, každý trénuje, i když jsou to amatéři. Vyhecují se. Je náročné se prosadit proti jakémukoliv soupeři, o čemž jsme se přesvědčili už v prvním kole v Polné.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • adminMilanŠoba: Vše je a bylo v zápasech na hlavní stránce. ...
  • josta: ..analogie z před čtvrt stoletím (1992), kterou si živě vybavuji: Pamatuji, ...
  • Jiří_M.: jako já vím, spíš jsem to sem dal kvůli tomu, ...
  • adminMilanŠoba: Hrál jasně první s jasně posledním, není se co divit, ...
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin