Ligu střídá pohár. V 2. kole MOL Cupu zajíždíme na půdu ostravských Petřkovic

Ligu střídá pohár. V 2. kole MOL Cupu zajíždíme na půdu ostravských Petřkovic Z n o j m o - Nabitý program našeho týmu v posledních dnech pokračuje. Fortuna národní ligu střídá domácí pohár. Už v úterý nás čeká utkání 2. kola MOL Cupu. A absolvujeme v této fázi soutěže poměrně dlouhou cestu. Zajíždíme totiž na půdu účastníka MSFL - ostravských Petřkovic. Utkání startuje v 17:00.

 
 
 

Odra Petřkovice, náš soupeř v druhém kole MOL Cup, zažívá ve své klubového historii aktuálně nejúspěšnější období. Klub, jenž hrál ještě v sezóně 2014/15 Přebor Moravskoslezského kraje, v témže ročníku postoupil do Divize a následně bleskově zamířil i do MSFL. A nováčkovská sezóna dopadla pro Petřkovice dobře, obsadily šestou pozici. Říká se, že pro nováčka bývá složitější druhá sezóna, do té ale zatím vstoupila Odra vítězně, když o víkendu porazila Mohelnici 1:0.


2.k. MOL CUP
Středa
8. srpna
17:00 hod.
FacebookTwitter

ODRA PETŘKOVICE

1.SC ZNOJMO FK

STADION PETŘKOVICE-OSTRAVA

V prvním kole poháru si Petřkovice poradily suverénně s Bohumínem, který porazily 4:0. V minulém ročníku poháru ztroskotal náš úterní soupeř na pozdějším finalistovi z Opavy. Tehdy to však byl velmi těsný výsledek, takže rozhodně nelze soupeře z nižší soutěže nikterak podcenit. To ostatně ví i znojemský záložník Honza Javůrek. „Viděli jste, že jsme hráli v předchozím kole s divizním týmem a nebylo to snadné (Znojmo zvítězilo v Polné 3:0 pozn. red.). Každý zápas je těžký, musíme dobře zregenerovat a zvládnout to. Po úterním poháru hrajeme ligu ve Vítkovicích a určitě chceme oba zápasy vyhrát.“

Jak nakousl Honza, náš celek čeká nabitý program. Během osmi dnů odehrajeme tři utkání. To druhé právě v poháru v Petřkovicích. „Máme náročný program, rád bych protočil šest, sedm hráčů, ale momentálně není i kvůli zraněním tak široký kádr,“ nastínil trenér Znojma Jiří Balcárek. I přesto se dají očekávat oproti poslednímu utkání proti Hradci Králové v sestavě změny.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • adminMilanŠoba: Vše je a bylo v zápasech na hlavní stránce. ...
  • josta: ..analogie z před čtvrt stoletím (1992), kterou si živě vybavuji: Pamatuji, ...
  • Jiří_M.: jako já vím, spíš jsem to sem dal kvůli tomu, ...
  • adminMilanŠoba: Hrál jasně první s jasně posledním, není se co divit, ...
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin