Šlágr kola - hrajeme v Opavě!

Šlágr kola - hrajeme v Opavě! I když si Česká televize vybrala pro svůj přímý přenos z kola FNL jiný zápas, my si myslíme, že hlavním magnetem kola je souboj vedoucí Opavy a našeho 1.SC Znojmo FK. A to nejen proto, že hraje první s pátým v tabulce, ale i proto, že jsme jedním z pouhých třech týmů, který právě Opavě vzal v tomto ročníku v zápase všechny tři body a porazil ji!

 
 
 

Psal se 27.8.2017, kdy do Znojma přijel tým SFC Opava. Během prvního poločasu se skore zápasu nezměnilo a góly začaly padat až ve druhém poločase. Zhruba po hodině hry se prosadil z penalty Rosťa Šamánek a pět minut před koncem přidal rozhodující gól Kuba Teplý. Rozhodující proto, že se hosté ani za stavu 2:0 nevzdali a ještě dvě minuty před koncem Kayambou snížili na 1:2. Více se jim už ale nepovedlo a tak po naší vysoké prohře v Ústí nad Labem přišla možná pro někoho nečekaná výhra nad Opavou.

To vše už je ale minulost a fotbalová veřejnost upírá zraky na sobotní utkání do Slezska. Náš soupeř jasně potvrzuje roli favorita na postup do nejvyšší soutěže, což dokazují i tři jeho jarní výsledky, kdy přišly tři výhry bez inkasované branky - 3:0 v Sokolově, stejný výsledek v Táboře a minulý víkend 2:0 nad Ústím nad Labem. My jsme severočeský tým porazili doma dokonce o jeden gól více, ale v minulém utkání jsme branku nedali a brali jen remízu s Vítkovicemi. Oba sobotní týmy tak na jaře ještě neinkasovali!

Na webu soupeře se trenér Roman Skuhravý vyjadřoval o našem týmu s respektem a považuje nás za jeden z nejkvalitnějších v soutěži. Otázkou pro něj bude, v jaké sestavě nastoupíme na krajích, protože naši obranu bere za téměř bezchybnou. Uvidíme s čím přijde náš stratég na lavičce Leoš Kalvoda a čím se oba soupeři překvapí. Domácí navzdory třem výhrám na jaře a posledním dvěma vyhraným zápasům na podzim, kdy mají tedy pět výher v řadě ve FNL, budou měnit sestavu a nebudou se držet pravidla, že se vítězná sestava nemění.

Zápas můžete sledovat i na www.ifortuna.cz.

 
 
 
 
Zápasový servis

Preview

Reportáž

Aktuálně
Z fóra
  • Fridrich: odkaz Rozhovor s Tondou Bučkem Kdo ještě neví, tak ve středu hrajeme ...
  • adminMilanŠoba: Rozhovor s Michalem Kašpárkem se chystá. Na tiskovce byl představen, ...
  • demon.: Taková otázka. Proč nebyl na TK, kde byl představen, Michal ...
  • Fridrich: Tak na Fortuně jen 2 přenosy 2. ligy z kola. ...
  • josta: ..už, aby to začalo! Hodně štěstí a dobrou náladu všem.. ...
  • mišák.z: Hoši držím palce a doufám že tahle sezona bude povedená ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin