JUN: Výhru jsme potřebovali jako sůl, říká po Dukle trenér Vojvodík

JUN: Výhru jsme potřebovali jako sůl, říká po Dukle trenér Vojvodík Z n o j m o - Juniorka dosáhla na první výhru v sezóně a bylo to opravdu ve velké stylu. V domácím prostředí porazili svěřenci trenéra Romana Vojvodíka Duklu Praha vysoko 5:1 a znojemský lodivod byl samozřejmě spokojený. „Všichni hráči zaslouží pochvalu. Myslím, že diváci viděli ve velkém vedru velice solidní utkání,“ pochvaloval si nejen výhru, ale také dobrý týmový výkon.

První výhra v sezóně, předpokládám, že jste s výkonem spokojený?
S výkonem i výsledkem jsem opravdu spokojen. Výhru jsme už potřebovali jako sůl. V kabině bylo cítit obrovské odhodlání v utkání uspět. Na zápas jsme se připravovali velice pečlivě a to se nám nakonec vyplatilo. Výsledek je naprosto spravedlivý.

Rozhodla utkání proti Dukle naše efektivita v zakončení? I soupeř totiž měl některé nadějné možnosti...
Hlavně je škoda, že jsme už v prvním poločase nevyužili spoustu šancí. Řešení jsme v téhle fázi špatně vyhodnocovali což je velká škoda.

Viděl jste klíčový moment utkání v rychlé brance v úvodu druhé půle??
Neřekl bych, že byl klíčový moment rychlý gól v druhém poločase. Po první půli mohl být výsledek klidně 6:3. Celkově mohlo utkání skončit 10:7 a nikdo by se nedivil. My jsme ovšem měli v bráně Jakuba Konvalinu, který utkání odchytal ve velkém stylu.

Výhru zařídil dobrý týmový výkon, co ale říci k individuálním výkonům brankáře Konvaliny a střelce hattricku Bognera??
Odpověděl jsem už na Jakuba a co se týče Bogiho, tak ten hrál s obrovskou chutí a byl neustálou hrozbou pro obranu soupeře. Tři jeho góly byly jen odměnou za jeho výborný výkon. Nerad, ale chválím jednotlivce. Takový Tadeáš Zezula utkání dohrál s obrovským přehledem a to mu na začátku utkání roztrhli obočí a dlouho byl ošetřován a takhle bych mohl pokračovat u každého hráče. Všichni zaslouží pochvalu. Myslím, že diváci viděli ve velkém vedru velice solidní utkání.