Nejlepší defenziva, druhá nejlepší ofenziva, v neděli přivítáme České Budějovice

Nejlepší defenziva, druhá nejlepší ofenziva, v neděli přivítáme České Budějovice Z n o j m o - V aktuálním ročníku Fortuna národní ligy je každý zápas těžký a každý soupeř nebezpečný. O Českých Budějovicích to však platí dvojnásob. Hrají totiž ve velmi dobré formě, o čemž svědčí druhé místo v tabulce a mohou se také pyšnit nejlepší defenzivou ligy. Na nás bude Jihočechy přelstít a prodloužit sérii tří domácích zápasů s výhrou v řadě. Utkání se odehraje netradičně v neděli, výkop zápasu je naplánován na 13:00.

 
 
 

České Budějovice kopírují podzim loňské sezóny, který se jim vydařil, leč na jaře už to zdaleka tak povedené nebylo. Dobře našlápnuto mají Jihočeši i v této sezóně. Aktuálně jsou totiž na druhém místě tabulky se ziskem 21 bodů jen o skóre za Opavou. Za Dynamo mluví nejen body a postavení v tabulce, ale i další čísla - nejlepší defenziva ligy a druhý nejlepší útok ligy, byť gólovou potenci vydatně podpořil především poslední zápas, ve kterém Budějovice rozstřílely Vítkovice 6:0.


11.k. FNL
Neděle
15. října
13:00 hod.
On-lineTwitter

1.SC ZNOJMO FK

DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE

STADION HORNÍ PARK

Svěřenci trenéra Horejše jsou také nejlepším týmem na hřištích soupeřů. Zkrátka a jednoduše, Dynamu to klape. A na dobrou formu by pochopitelně rádo navázalo i ve Znojmě, kde se mu doposud nepodařilo zvítězit. Co se týče kádru, pokud jste byli zvyklí na budějovické stálice v podobě útočníka Kaloda, kapitána Benáta a brankáře Křížka. Dost se toho změnilo. První jmenovaný ukončil profesionální kariéru, druzí dva nejsou v posledních utkáních Budějovic v základní sestavě.

Bránu Dynama momentálně hájí reprezentační brankář do 21 let Jindřich Staněk. V záloze hraje ve velké formě rychlonohý Jakub Pešek. Nechybí samozřejmě ani zkušený Ivo Táborský. Na hrotu útoku pak nově řádí konžský fotbalista Elvis Mashike Sukisa.

Jak bylo zmíněno, České Budějovice ve Znojmě doposud nevyhrály, platí to však i opačně. V dosavadních čtyřech vzájemných utkání je bilance vzácně vyrovnaná, to jest jedna výhra Budějovic, dvě remízy a jedna výhra Znojma. V loňské sezóně mělo navrch Dynamo, které doma zvítězilo 1:0 a na jihu Moravy uhrálo remízu 1:1.

Trenéři před zápasem

JIŘÍ BALCÁREK (ZNOJMO): České Budějovice patří ke špičce ligy, což dokazují i jejich dosavadní výsledky. Mají propracovanou defenzivu, doposud inkasovaly pouze šest branek, což je nejméně v lize. Bude proti nám stát velice kvalitní tým. Ovšem my chceme doma pochopitelně zvítězit a navázat na dobré výkony proti Opavě a Táborsku a neztratit kontakt se špičkou tabulky.

DAVID HOREJŠ (ČESKÉ BUDĚJOVICE): V této soutěži je opravdu každý zápas těžký. Dokázali jsme vyhrát v Sokolově, který hned na to bral tři body ve Varnsdorfu. Nyní nás čeká Znojmo, které doma porazilo Opavu a v poháru trápilo Spartu. My se budeme snažit prezentovat dobrou hrou a jedeme pro body. Ale víme, že abychom si opravdu nějaké body odvezli, tak budeme muset předvést kvalitní výkon. (zdroj: Pavel Kortus ml./dynamocb.cz)

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • fridrich: Škoda odkaz ...
  • adminMilanŠoba: Aplikace na androidu není oficiální klubová, tudíž s ní nemůžeme ...
  • Fridrich: A vzal si sebou i Paula... ...
  • Mišák.z: odkaz ...
  • Wenoušek: Škoda, ze ten Rybička tehdy nezůstal a Zbrojovka si ho ...
  • Jiří_M.: Máme se na co těšit? odkaz ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin