Starší dorost ve Vítkovicích body neulovil, rozhodl pokutový kop

Starší dorost ve Vítkovicích body neulovil, rozhodl pokutový kop Z n o j m o - Ve Vítkovicích čekalo naše starší dorostence v sobotu nepříjemné utkání. Soupeř totiž stále bojuje o záchranu a tyto zápasy jsou tak vždy velice zrádné. To se také potvrdilo. Na vedení Vítkovic z první půle dokázal v druhém dějství odpovědět Franta Malár. Ovšem vyrovnaný stav dlouho nevydržel, vítězný gól ostravského týmu padl z pokutového kopu, který vyvolal na straně našich hráčů vlnu nevole. Nicméně proměnit některé z velkého množství šancí, nemusela hrát penalta roli. V tabulce zůstává Znojmo nadále šesté, v pátek čeká naše kluky domácí utkání se Spartou Brno, kde budeme jasnými favority. Zápas startuje v 16:30 ve Chvalovicích.

23. (Poruba), sobota 13.5.2017
MFK Vítkovice - 1.SC Znojmo FK  2:1  (1:0)
Branky: 24. Tilscher, 77. Moučka z penalty - 65. Malár
ŽK: 42. Dočkalík, 82. Chlopek - 13. Moravec, 23. Šmíd, 73. Martinek, 76. Novák, 86. Švarc
ČK: 86. Herák - 86. Malár
Rozhodčí: Černoevič - Vojkovský, Štefek
MFK Vítkovice: Simkanič - Moučka (90. Kutáč), Kocián, Richtár (70. Velčovský), Dočkalík (65. Herák), Chlopek (c), Drnovský, Praus (53. Sedláček), Drapák, Tilscher (76. Capovský), Gregus
1.SC Znojmo FK: Šnepfenberg - Koch, Šmíd (c), Malár, Illek (86. Bartok) - Pacula, Rapouch (46. Martinek) - Švarc, Moravec (80. Švejda), Garčic - Novák
Počet diváků: 40

Luděk Zlámal (Znojmo): V tomto utkání měl náš herní výkon vzestupnou tendenci. Gradoval ve druhém poločase, kdy to byl souboj našich hráčů s brankářem domácích, který podal výborný výkon. Obdržené branky padly po standardních situacích a to je vždy škoda.