Tým podržel brankář Koukal, pak udeřila ofenziva, starší dorost zvítězil v Třinci

Tým podržel brankář Koukal, pak udeřila ofenziva, starší dorost zvítězil v Třinci Z n o j m o - Možná trochu překvapivá, o to však příjemnější je výhra starších dorostenců v Třinci. Znojmo se opět muselo obejít bez distancovaného kapitána Milana Moravce, oproti minulému zápasu na Zbrojovce B však bralo tři body. První poločas měl plné ruce práce brankář Jiří Koukal, který však tým podržel, což byl pozdější základ po výhru 3:2. Naši mladíci se posunuli v tabulce na desáté místo.

12. (MěS Třinec), pátek 20.10.2017
FK Třinec - 1.SC Znojmo FK  2:3  (1:1)
Branky: 13. Novotný, 74. Tatar - 26. Křivánek, 57. Svoboda, 78. V. Švarc
ŽK: 43. Herman, 75. V. Švarc (oba Znojmo)
Rozhodčí: Kaloč - Kubiena, Potiorek
FK Třinec: Kubik - Wilk (84. Cieslar), Potůček, Lukosz (84. Kapitulčin), Jež, Cienciala (c) (84. Niemczyk), Szotkowski (65. Šarudi), Ceniga, Kvapil, Tatar, Novotný (65. Latocha)
1.SC Znojmo FK: Koukal (c) - Koch, Pacula, Herman, Svoboda - Kochan (74. Pohanka), Kratochvíl, Křivánek (88. Tříletý), Kaššai - Martinek, V. Švarc (90. S. Kohoutek)

Karel Bečka (Znojmo): V prvním poločase nás podržel Jirka Koukal. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací. Ve druhém poločase jsme Třinec přehráli a vytvořili si několik brankových šancí. O našem vítězství rozhodl Vojta Švarc nádhernou brankou.