U19 oslabený Frýdek neudolala a bere "jen" bod

U19 oslabený Frýdek neudolala a bere J e v i š o v i c e - Devatenáctka na umělé trávě v Jevišovicích nedokázala využít dlouhou přesilovku a bere bod za remízu proti Frýdku-Místku. Hlavní postavou zápasu se nakonec stal mladý brankář Polepil, který zastoupil v bráně svého zkušenějšího kolegu Koukala (vytížení v A mužstvu) na jedničku. Nutno však říct, že útočníkům se naopak nepovedlo nahradit tradičního střelce mužstva Švarce (zranění kolene), i proto se zrodila již zmíněná remíza 0:0.

18. (UT Jevišovice), pátek 23.3.2018
1.SC Znojmo FK - Městský FK Frýdek-Místek B  0:0  (0:0)
ŽK: 43. Martinek - 28. Kopecký
ČK: 43. Dryák, 78. Kopecký (oba Frýdek-Místek)
Rozhodčí: Sedláček - Marinč, Laštůvka
1.SC Znojmo FK: Polepil - Sivera (82. Zonyga), Herman, Pacula, Kováč - Svoboda, Křivánek, Moravec (c), Kaššai - Kochan (61. Sysel), Martinek
Městský FK Frýdek-Místek B: Malík - Želazko (70. Koval), Šostý, Dryák (c), Veselka - Procházka (76. Merta K.), Strouhal (85. Niesner), Bača, Kopecký - Křenek (89. Merta M.), Zima
Počet diváků: 25

Karel Bečka (Znojmo): V prvním poločase jsme se nedostali do šancí, nešli jsme dostatečně do šestnáctky. Ve druhém poločase jsme se v tomto zlepšili, ale i naše nejvyloženější šance skončili na tyči, břevně nebo brankáři. Nakonec jsme rádi za bod, když nás podržel mladý brankář Polepil v poslední minutě při samostatném úniku soupeře.

Miroslav Onufer (Frýdek): Po naprosto zbytečném vyloučení Dryáka a Kopeckého za oplácení, je pro nás konečná remíza vítězstvím. Byl to zápas bez branek, ale se spoustou šancí na obou stranách. Po třech tyčkách domácích by to pro ně bylo možná nespravedlivé, ale v 87. minutě jsme šli tři sami na branku soupeře a mohli tak strhnout vítězství na svou stranu. Nás dnes několikrát podržel gólman Malík a pochvalu zaslouží také ostatní hráči.