Z druhé půle jsem hodně naštvaný, zlobil se po Hlučínu trenér Kučera

Z druhé půle jsem hodně naštvaný, zlobil se po Hlučínu trenér Kučera S e d l e c - Do dvou rovin by se dalo rozdělit hodnocení středeční výhry 2:1 v přípravném zápase nad Hlučínem trenérem Radimem Kučerou. Tak jako v předchozích utkáních nastoupila ke každému z poločasů odlišná sestava, s tím prvním byl trenér spokojený, s poločasem druhým nikoliv a byl v tomto ohledu hodně kritický a také naštvaný.

Trenére výhra 2:1 nad Hlučínem, s první půli předpokládám spokojenost, s tou druhou zřejmě až tolik ne, i když to bylo možná dáno mladší sestavou. Jaké je vaše hodnocení?
V druhé půli možná hrála sestava věkově trochu mladší. Chceme se od něčeho odrazit a byl jsem naštvaný. První poločas vypadal dobře, bylo tam dost gólových akcí, bylo to v pohybu, plnily se taktické pokyny. Druhý poločas chaotický. To, co si říkáme, se neplnilo. Úplně zbytečné ztráty. Druhý poločas mě strašně mrzí a hodně nad tím přemýšlím. Musím říct, že jsme hodně naštvaný.

Říkáte, že jste s druhou půli nebyl vůbec spokojený. Chystáte pro hráče v uvozovkách nějaký trest?
Vždy si musíme chyby říct, ukázat a vysvětlit si je. Ale když jim to vysvětluji čtrnáct dní a řekneme si, co a jak bude probíhat a pak z toho vznikne takový paskvil, že jsou všude pozdě a poslední. Nakonec, když mohou získat míč na soupeřově polovině, musí běžet zpátky nějakých 70 metrů a tím pádem přichází o síly a chybí jim na to, aby mohli v klidu zaútočit. Takže druhý poločas...neplánuji nějaké pokuty, ale asi zvýším hodně hlas a s některými hráči si budu muset promluvit.

První zápas má za sebou nový hráč v přípravě zkušený stoper Radek Mezlík. Co vám ukázal jeho výkon?
Radek Mezlík mi ukázal svoji kvalitu, je to zkušený hráč. Možná mi trochu chybělo, aby mladé kluky vzhledem ke svým zkušenostem ještě trochu více dirigoval. Možná, kdyby hrál první poločas, bylo by to z jeho strany ještě lepší. Budu samozřejmě rád, kdyby ve Znojmě zůstal.