Zápas s Uničovem generálkou na pohár

Zápas s Uničovem generálkou na pohár Z n o j m o - V rámci soustředění v Ústí nad Orlicí absolvujeme poslední přípravné utkání. V Leštině u Zábřehu se utkáme se suverénním vítězem uplynulého ročníku MSFL - Uničovem. Zápas bude zároveň naší generálkou na sobotní pohárový zápas, který sehrajeme v divizní Polné. Utkání s Uničovem startuje v úterý od 17:30.

 
 
 

Poslední zápasová příprava bude jistě pikantní pro našeho trenéra Jiřího Balcárka, právě on totiž dovedl minulou sezónu Uničov k historickému prvnímu místu v MSFL. Uničov si udělal dobré jméno, vždyť tabulku ovládl o osm bodů a nastřílel 72 branek! Postup do Fortuna národní ligy však klub odmítl a i v příští sezóně bude působit v Moravskoslezské fotbalové lize. Nově vede tým trenér Zbyněk Zbořil, jehož svěřenci v prvním přípravném utkání zdolali Šumperk 3:2. Dařilo se jim i proti Chrudimi, které také vstřelili tři branky, bonusem pak bylo čisté konto.


Příprava
Úterý
18. července
17:30 hod.
FacebookTwitter

SK UNIČOV

1.SC ZNOJMO FK

LEŠTINA (U ZÁBŘEHU)

Čas rychle kvapí a už v sobotu nás čeká první mistrovské utkání v sezóně. Zápas s Uničovem tak bude generálkou na tento duel a jedna z posledních možností vyzkoušet různé taktické varianty i hráče. S týmem jsou na soustředění také nedávno zranění Michal Holub s Dominikem Urbančokem. Nad jejich startem ale visí otazník. S Uničovem jsme se naposled střetli rovněž v rámci přípravy. V únoru 2016 jsme na Městském stadionu v Horním parku porazili po brankách Nepožitka, Žondry, Oklešťka a Šamánka soupeře 4:1.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Bořa: Až tady se dozvídám, že jsme hráli se Zlínem,to je ...
  • josta: ..z DAC odkaz://fcdac.sk/sk/spravy/2018/06/20/pripravne-stretnutie-fc-dac-1904---1-sc-znojmo-fk-13-11 ...
  • fridrich: I se Zlínem živě!!!!!! odkaz ...
  • fridrich: Škoda odkaz ...
  • adminMilanŠoba: Aplikace na androidu není oficiální klubová, tudíž s ní nemůžeme ...
  • Fridrich: A vzal si sebou i Paula... ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin