Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-26" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
26.03.2018, 07:52
 
 
TO5 3 "PLUS":
1. Vychytaná další nula pro V. Veselého
2. 1. SC Znojmo FK (tedy V. Veselý) drží čisté konto již 212 minut
(v mistrovských zápasech FNL)
3. Neprohráli jsme i s přípravou již 12 zápas v řadě, pokud se teda nepletu!!!

TOP 3 "MÍNUS":
1. Jak píše Jarda001 výkon celého mužstva bylo za očekáváním i vzhledem k tomu, jak minule přejeli v 10 lidech Ústí n. L.
(a nemyslím si, že Vítkovice hráli nějaký špičkový fotbal. Naopak přitom málu, si vypracovali více, než my a my bychom ještě za bod měli být rádi, ale na Opavu či boj o postup toto rozhodně nestačí. Čekal jsem větší nasazení, bojovnost, nápaditost či ve finálním zakončení větší klid, rozvahu a jistotu. Někdy to byla až nepochopitelně zvolená řešení!?! Místo toho, abychom se tlačili do vápna, tak před velkým vápnem ztrácíme míče, neumíme přihrát, bojíme se udělat něco na sebe či si to přihrát na nohu. V jednu chvíli jsem si až říkal, že oni snad nechtějí ani vyhrát a stačí jim remíza, protože tam bylo tolik situací, které dle mého i dorostenci zahráli lépe.

2. Zranění Tomáše Cihláře!?!
3. Ztratili jsme v tomto zápase 2 body a mohli se přiblížit výrazně postupu

Rozhodčí začala dávat karty dle mého až později, ale jinak některé věci dobře nezbaštila a některé měla naopak řešit karetně (především v 1. poločase), ale dejme tomu, že chybami se člověk učí.

Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin