Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-9" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
adminMilanŠoba | Olomučany | Znojmo
09.03.2018, 14:17
 
 
První důkaz aktuálnosti - informace o tom, že je oficiálně odložen náš zápas ve Frýdku-Místku máme na webu, Facebooku i Twitteru dříve, jak třeba náš soupeř, kde se mělo hrát či na oficiální stránce či Facebooku FNL.
 
 
AdminMilanŠoba | Olomučany | Znojmo
09.03.2018, 14:15
 
 
Zdeňkovi Plánkovi jsem pomáhal s videorozhovory a měl jsem na starosti i Twitterové přenosy, sem tam i něco na web či Facebook. Po Zdeňkově odchodu (za sebe mu za jeho práci velmi děkuji, dělal ji příkladně obětavě a s vervou a vše i dobře vypadalo) se budeme (ve spolupráci s Karlem Hodákem, který mi bude dodávat informace, které budu rovněž získávat i od trenéra Leoše Kalvody) snažit, aby náš fanoušek zůstal informován jak na webu, tak i na Facebooku a Twitteru. Jsme rovněž domluveni s Ondrou Kredatusem na dodávání fotek a videosekvencí, které by se mohly pak objevit na webu, FB i Twitteru a také na Instagramu. Pokud budu na zápase přítomen (domácí téměř vždy, venkovní podle možností), mohu slíbit i vždy 1-2 pozápasové videorozhovory.

Věřím, že to bude vše ke spokojenosti fanoušků (a věřím, že jich máme hodně a budeme mít ještě více). Pokud byste měli nějaké připomínky či návrhy na zlepšení, napište klidně na milan.soba@1scznojmo.cz. Jen podotýkám, že to vše pro mne není práce na plný úvazek jako byla pro Zdeňka (pracuji jako učitel v Blansku, kde i poblíž bydlím - do Znojma tudíž dojíždím na zápasy 100 km tam i 100 km zpět) a také nejsem ve Znojmě přes týden přítomen, ale snad to vše nebude poznat. Co mohu slíbit je, že se budu maximálně snažit, aby vše bylo především aktuální (pokud budu info znát). S grafikou mi bude pomáhat syn.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin