Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
demon. | Okurkari
21.09.2017, 16:42
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Neznám vás pravda ale jestli je něk...
" jejich výlet do Třebíče v dresech Znojma a Brodu atd. Oni ti dotyční dobře vědí moc dobře vědí."
To nevíme, povídej :-)

On je rozdíl mezi diskutováním a šířením lží a jakýchsi polopravd. A to děláš ty.
 
 
James1.SC | Okurkáři
21.09.2017, 16:37
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Neznám vás pravda ale jestli je něk...
To že někdo pořvával na diváky, že jsou p.če, jste si vyfabuloval. O ničem takovým nevím. Že se řvalo nejste v divadle, to ano. Ale v divadle skutečně ti lidi nebyli. Smajlík Že je cítit marihuana a že se někdo uchechtává při minutě ticha, se dá jen těžko ovlivnit. Jak říkáte seděl jste dál od kotle, těžko říct koho se to týká. Těch pět let kdy byla skupina Okurkáři aktivní na hokeji jsem nevynechal jediný domácí zápas, byl jsem i v několikrát Třebíči i v HB. Troufám si tvrdit, že o tom všem vím dost. Určitě víc než Vy, tak být Vámi se k takovým věcem nevyjadřuji.
 
 
21.09.2017, 16:28
 
 
Reakce na demon.: "Z hokejového fanclubu znám pár lidí p...
Diskuzní fórum je od toho aby se v něm diskutovalo. Vidíš to je stejný jako na tom fotbale chraň Bohu kdo nebude mít stejnej názor jako my. Bohužel tvoje smůla je že o tom nevím jen kulový. Já vím že pravda někdy bolí a špatně se poslouchá. Tak se se mnou nešpiň vždyť k tomu tě nikdo nenutí když jseš tak nad věcí.
 
 
21.09.2017, 16:21
 
 
Reakce na James1.SC: Mluvit o respektu a zároveň nás urá...
Neznám vás pravda ale jestli je někdo primitiv nebo IQ tikve se dá posoudit podle chování. A pokud někdo pořvává na ostatní své fanoušky vy p.če jedny tady nejste v divadle a na co máte ty ruce na vytírání p.dele atd. Jestli že je tam cítit kouř marihuany na 100 metrů a při minutě ticha za zesnulého se tam potom frajeři uchechtavají protože to asi začlo působit tak si myslím že takhle se chová primitiv. Nevím jestli se to týká přímo vás. Jak jsem psal já do Znojma nejezdím jen jednou za 5 let nebo na Spartu do téhle kategorie jste mě zařadil sám. Vyplonkovali tím nemyslím že nemůžete chodit na hokej ale skupina která si říká okurkáři se tam ze znojemským kotlem moc nepohodla bylo tam víc věcí jak už jsem psal třeba ten jejich výlet do Třebíče v dresech Znojma a Brodu atd. Oni ti dotyční dobře vědí moc dobře vědí.
 
 
demon. | Okurkari
21.09.2017, 16:07
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Ty vole co to je za větu fotbal byl...
"Z hokejového fanclubu znám pár lidí pravda ale nikdy jsem nebyl jeho členem jak jsem psal poslední roky mě práce rodina a závazky neumožňuje pravidelně chodit na hokej a fotbal"
Tak se přestaň montovat do věcí, o kterých víš naprostý kulový...
" to že vás vyplonkovali z hokeje"
Znovu: přestaň se montovat do věcí, o kterých víš kulový. Celkově by mě zajímalo, kde se vzala tady ta hovadina, že nás někdo vyhodil...
Resumé: Jednou za čas, semtam někam zajdeš, pravidelně nikam nechodíš, ale vše víš bůhví od koho a z nějakýho důvodu máš pocit, že na tvoje bláboly na fórech každý čeká. Stejně nechápu, proč se tu s tebou vůbec špiním...
 
 
James1.SC | Okurkáři
21.09.2017, 15:54
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Ty vole co to je za větu fotbal byl...
Mluvit o respektu a zároveň nás urážet, že jsme primitivové a IQ tykve, ikdyž nás absolutně neznáte a na fotbale jste poprvé po dlouhé době vypovídá mnoho o Vás. Možná na fotbal nechodíme od dob krajského přeboru na čafce, ale poslední čtyři sezony jsme na každým zápase kluky aktivně podporovali. Ikdyž se nedařilo, ikdyž bylo špatný počasí a na stadionu byly třeba jen dvě stovky lidí. Myslím si že naši podporu ocení hráči víc, než když někdo přijde jednou na Spartu a pak píše moudra na internetu. A ještě bych se Vás chtěl zeptat, kdo nás to měl vyplonkovat z hokeje?
 
 
21.09.2017, 15:18
 
 
Reakce na demon.: Ok, ty víš, kolik mi je, takže mě asi ...
Ty vole co to je za větu fotbal byl opomíjen poměrně neprávem takže jsme začali chodit 😁 teď jsi se vlastně veřejně přiznal že jsi před pár lety vůbec nevěděl že se fotbal ve Znojmě hraje. Takže na závěr to že vás vyplonkovali z hokeje a vy jste přešli na fotbal vás neopravňuje že sebe dělat patrioty znojemských fotbalových fans. Z hokejového fanclubu znám pár lidí pravda ale nikdy jsem nebyl jeho členem jak jsem psal poslední roky mě práce rodina a závazky neumožňuje pravidelně chodit na hokej a fotbal ale obou těmto sportům ve Znojmě fandím dál. Naučte se nějakému respektu a prvně si zjisti na koho křičíš až potom se můžete považovat za nějaký kotel nebo fanclub. Zatím jste od toho hodně daleko.
 
 
demon. | Okurkari
21.09.2017, 14:19
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: A jak víš že ten 20 ti letej soplak...
Ok, ty víš, kolik mi je, takže mě asi znáš. Super, ty jsi jen anonymní nick na internetu, takže absolutně netuším, proč bych ti měl na něco takovýho odpovídat...
Ale budiž. Na hokej chodíme, na Havl. Brod taky, ano fotbal byl opomíjen poměrně neprávem, takže jsme začali chodit. Stačí?
Teď já. Vždycky jsi byl hňup? Jak je možný, že spoustě lidem se včerejší atmosféra líbila, ale vždycky se najde nějakej takovej zizou, kterej má problém a musí brečet na internetu? Proč svoje postřehy nesdělíš hned? A vůbec, ty si stejně pojedeš svý a jako s jakýmkoliv hokejovým fansklubákem nemá cenu se o fandění vůbec bavit. Starej se o hokejovej kotel, kde z té hromady lidí fandí možná pět procent a zajímej se, proč tomu tak je. Uděláš líp, než když se budeš srát do nás. Měj se jak chceš.
 
 
robert.knebl | Znojmo
21.09.2017, 14:10
 
 
... za co jsem rád:
... že 1. SC Znojmo FK kotel má a fandí
....že AC Sparta Praha se posledních 15 minut bála o výsledek
....že jsme předvedli národu, že umíme hrát fotbal i proti historicky nejlepšímu celku v naší lize
....že bylo vyprodáno teda vlastně, že přišlo 3100 lidí v tomto počasí i přesto, že to bylo v ČT!
....hoši děkuji za předvedený výkon! Smekám klobouček.

... ke kotli ... ano, v kotli jsou určité zákonitosti, která je třeba ctít ... všechna čest, že existují fans, kteří fandí po celý zápas na rozdíl od některých, kteří ani nezatleskají ... kdyby každý tleskal jak kdysi dávno na ČAFCE nebo kdyby se někteří přidávali a nebáli se a necítili se divně, tak by atmosféra byla o poznání lepší ... a teď je možná "jen" 15 fans, ale nikdo neříká, že jich za 2 roky 3-10 násobek. Vše má svůj čas.
 
 
robert.knebl | Znojmo
21.09.2017, 14:03
 
 
Reakce na Junior28: Dobrý den, chtěl bych pochválit celé...
krásně se to čte ... :-)
 
 
robert.knebl | Znojmo
21.09.2017, 14:01
 
 
Reakce na josta: ..velmi dobrý výkon našich hráčů proti ...
Výkon fantastický. Opravdu tomu chyběl jen vyrovnávací gól do sítě Sparty Praha. A upřímně 2. poločas jsme byli jasně lepší, jak všude psali. Včera jsem si četl komentáře na FB profilu AC Sparta Praha a jak se vlastní fanoušci pouštěli do hráčů, trenéra, ale hlavně sdělovali chválu na výkon znojemských fotbalistů. To se pěkně četlo :-)
 
 
robert.knebl | Znojmo
21.09.2017, 14:00
 
 
Reakce na ZPlanka_Redakce: Dobrý den, dovolím si reagova...
... amen :-)
 
 
21.09.2017, 13:50
 
 
Reakce na demon.: Kdybys místo toho napsal blablabla, vy...
A jak víš že ten 20 ti letej soplak byl na tebe? Já moc dobře vím kolik ti je neboj😁 Ale pořád jsi neodpověděl na otázku hokej už ti nevoní? Je s tebe teď fotbalový Ultras? Co Havlíčkův Brod už nic?😁 Už máš jenom jeden klub svého srdce?😁
 
 
21.09.2017, 13:44
 
 
Reakce na James1.SC: Dobrý den, i při nepravidelné návšt...
To že na Spartu přijde plný dům je přece logické a klub může být jenom rád že vyprodá stadion. Na Spartu to láká logicky víc ale věřte mě že kdyby mě vyšla směna v práci tak určitě nejedu. Samozřejmě že se ještě na fotbal podívám ale ano máte pravdu do sektoru mocných znojemských Ultras to nebude😁
 
 
demon. | Okurkari
21.09.2017, 13:31
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Za prvé bohužel už nebydlím ve Znoj...
Kdybys místo toho napsal blablabla, vyšlo by to úplně nastejno... A díky, těší mě, že vypadám na dvacet Smajlík
 
 
21.09.2017, 13:12
 
 
Reakce na demon.: Jojo, přesně ta znojemská hokejová log...
A co ty? Z tebe už je fotbalový ultras? Hokej už ti nevoní?😁😁 Já chodím do Znojma na fotbal i hokej už spoustu let.
 
 
21.09.2017, 13:09
 
 
Reakce na gerni95: Tak něco ti povím ty paciente... celí...
Za prvé bohužel už nebydlím ve Znojmě a hlavně pracuju na směny takže prostě nemám možnost chodit pravidelně. No a je to tady to je přesně důvod proč se obecně na stadiónech v Česku nikdy nezvedne návštěvnost. Pokud dorazí někdo novej nebo někdo kdo pravidelně nechodí je vyhnán stádem tupejch ovcí co si myslí že jim to tam patří. A vzít sebou třeba kluka? To jak fandím je čistě moje věc upozorňuji že jsem nestál přímo v kotli jestli se teda dá těch 15 IQ tikve nazývat kotlem. Souhlasím s tím když někdo povzbuzuje svoje mužstvo klidně ať skáče tleská v pohodě že chce strhnout ostatní proč ne ale aby mě pak nějakej 20 ti letej sopel nadával do p.čí to ať si nechají. Mimochodem tady pomlouváte hokejové fans ten váš kotel ti pomyslní ultras okurkáři ty si pamatuju jako vášnivé hokejové fanoušky kteří jezdili dělat ostudu do Třebíče v dresech Havlíčkova Brodu atd. Na hokeji dobře ví. Teď se budou být v prsa jako nejvěrnější fotbalový fandové. Když jsem chodil na Znojmo při postupu z Msfl tihle borci ani nevěděli že fotbal existuje 😁😁
 
 
21.09.2017, 12:13
 
 
Dobrý den, chtěl bych pochválit celé mužstvo za včerejší předvedený výkon se Spartou. V tomto utkání hráči předvedli co je to bojovnost jen tomu chyběl ten kýžený vyrovnávací gól, ale vůbec mě nemrzí prohra, protože vidět Spartu jak se posledních 15 minut pomalu nemůže dostat za půlku a bojí se o výsledek mě udělal radost. Jen tak dál a stejný výkon i v neděli s Táborskem. Smajlík
 
 
James1.SC | Znojmo
21.09.2017, 11:04
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Tak včera jsem byl na Spartě. Výkon...
Dobrý den, i při nepravidelné návštěvě fotbalových utkání by měl normální člověk zjistit, kde je kotel. Od otevření zrekonstruovaného stadionu je kotel každý zápas na stejném místě. Stěžovat si, že se v kotli mává vlajkama mi přijde úsměvné. Stjně tak je normální, že když někdo přijde do kotle, tak se tak nějak od něj očekává, že bude fandit a ne že si bude stěžovat, že je vyzíván k fandění. Přeji Vám pěkný den a v neděli si zápas jistě užijete víc. Návštěva bude menší a bude plno místa i jinde na stadionu. Ikdyž tak nějak tuším, že se na fotbale zase dlouho neukážete, protože jste vlastně na zápas přišel jenom kvůli Spartě.
 
 
demon. | Okurkari
21.09.2017, 10:49
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Tak včera jsem byl na Spartě. Výkon...
Jojo, přesně ta znojemská hokejová logika. Jednou za čas přijdu, nacpu se do kotle, protože má fajn místa a budu držkovat, že se tam mává vlajkama a někdo po mně chce, abych fandil. Tak šup na zimák, hnido.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin