SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina

K bodu nám chybělo proměnit penaltu

K bodu nám chybělo proměnit penaltu Tři branky zápasu padly v prvních 10 minutách! V půli prvního poločasu jsme mohli vyrovnat z pokutového kopu, ale domácí gólman byl proti. Další branka už nepadla a tak se o první výhru budeme muset pokusit na půdě Rosic v pátek 6.9. od 17:00.

5.k. 3.MSFL, neděle 1.9.2024
FC Zlínsko, spolek - 1.SC Znojmo FK  2:1  (2:1)
Branky: 1.Rolinc, 9.Russmann – 4.Samper Caimanque (neproměněná penalta 23.Abdellaoui (ZNO), brankář Andres zneškodnil)
ŽK: 50.Pernatskyi – 32.Mendes (asistent), 39.Ferreira Viegas, 60.Tonye Bissay, 66.Ieseanu, 70.Koukal, 80.Samper Caimanque, 86.Carneiro Rodrigues, 86.Ryšavý, 90+2.Boni
Rozhodčí: Kamil Prokůpek – David Šimoník, Adam Slováček
Delegát: Karel Vidlák
FC Zlínsko, spolek: Andres – Mirvald, Suchý (C), Jura, Russmann, Pernatskyi, Weber (88.Krakovčík), Dano, Stanley, Rolinc, Pak (80.Sami)
Trenér: Lubomír Adler
1.SC Znojmo FK: Ryšavý – Tonye Bissay (80.Dias Teixeira), Carneiro Rodrígues (C), Silas, Abdellaoui (70.Ndoye), Ieseanu, Koukal, Boni, Samper Caimanque, Ferreira Viegas, Mendes
Trenér: Rui Miguel Félix Amorim Reis