SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina

Konečně! První výhra a s novým brankářem!

Konečně! První výhra a s novým brankářem! V dohrávce 7.kola jsme na Olomoucku jsme konečně získali první výhru a byť jsme stále poslední, už jsme na dostřel týmu před sebou. Teď nás doma v neděli 6.10. od 15:00 čeká šestý FC Hlučín a budeme chtít opět vyhrát, prodloužit sérii pod novým trenérem ze dvou zápasů bez porážky na tři.