SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina

Senzační dorovnání ve druhé půli

Senzační dorovnání ve druhé půli Po první půli by na bodový zisk našeho týmu nikdo nevsadil asi ani pětník, neboť hned ve druhé minutě jsme prohrávali, pak dostali později druhý gól a v nastavení ještě třetí hřebíček z penalty. Naši hráči se ale neevzdali a senzačně dosáhli na bod, když o dvě branky se postaral Silvano Nater Carungal. Jsme tak na 15.místě a další sobotu jedeme do Uherského Brodu.

2.k. 3.MSFL, neděle 11.8.2024
1.SC Znojmo FK - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)  3:3  (0:3)
Branky: 65. a 89.Carungal, 83.Nwachukwu – 2.Novotný, 26.Kopr, 45+1.Okoromi (pen.)
ŽK: 18.Boni, 34.Achemlal, 45+1.Mestrović (všichni ZNO)
Rozhodčí: Peter Mrázek – Jaroslav Kolář, Jiří Julínek
Delegát: Jan Svoboda
1.SC Znojmo FK: Meštrović – Sylla, Kaba (46.Dias Teixeira), Achemlal, Carneiro Rodrigues (K), Silas, Abdellaoui (60.Annamousi), Carungal, Boni (46.Koukal), Samper Caimanque (75.Nwachukwu), Fereira Viegas
Trenér: Rui Miguel Félix Amorim Reis
1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště): Urban – Onuoha (90.Severa), Radoičic, Prachar, Olayiwola (81.Břečka), Novotný, Okoromi, Kim (74.Barša), Kudela (K), Milanov, Kopr (81.Ndubuisi)
Trenér: Darko Šuškavčevič

Rui Miguel Félix Amorim Reis, trenér 1.SC Znojmo FK: "První poločas bez agresivity, chtěli jsme hrát s míčem, i když na to ještě nemáme fyzické předpoklady. Získali jsme nakonec jeden bod, i když jsme v poločase prohrávali 0:3 a nikdo na stadionu nevěřil. Napravili jsme to a bylo to možné jen díky tomu, že tým věřil, že to jde, a usilovně pracoval. Musíme si uvědomit, že tito hráči mají za sebou jen 7 tréninků a hrají proti týmům, které už mají za sebou měsíc a půl práce. Stále se ještě učíme vzájemně, jak se jmenujeme!"

Darko Šuškavčevič, trenér 1.FC Slovácko B: "Samozřejmě jsme všichni zklamaní. Utkání klidně mohlo skončit 5:0, nakonec jsme rádi i za bod. Zaplatili jsme určitou daň za nezkušenost. Mančaft se po výrazné letní obměně pořád sehrává. Kluci jak dostanou gól, dají hlavy dolů. V týmu chybí vůdčí osobnost. Někdo, kdo by to vzal na sebe a strhl ostatní. V týdnu ale přišli další čtyři hráči, zvýšili kvalitu. I když na soupeři byla vidět jistá nesehranost, nebyl to jednoduchý zápas. Velká škoda, že jsme ho nedotáhli do vítězného konce. Srazily nás individuální chyby, které pramenily i z únavy. Někteří kluci toho měli ve velkém vedru dost. Bylo vidět, že od nějaké sedmdesáté minuty tahají nohy. I proto nebyla defenziva v závěru stoprocentní."