Starším dorostencům se vstup do přípravy nevydařil

Starším dorostencům se vstup do přípravy nevydařil Z n o j m o - Starší dorostenci sehráli v uplynulém týdnu dvě přípravná utkání. Silné Trnavě podlehli 0:5, byť výsledek úplně neodpovídá obrazu, hru. Bohužel však naši mladíci pálili šance a nevyvarovali se v obraně několika osudných chyb. Ani proti Zbrojovce Brno U17 si náladu nespravili a střeleckou smůlu neprolomili ani zde.

 
 
 

Trnava U19 - 1.SC Znojmo U19 5:0 (2:0)

Sestava Znojma: Šnepfenberg - Koch, Pacula (Ševčík), Herman, Svoboda - Sysel (Kratochvíl), Křivánek, Kaššai (Merhaut), Kochan - Martínek, V. Švarc (Zonyga)

Trenér Karel Bečka: Výsledek je mnohem horší než předvedená hra, ovšem dopustili jsme se v obranné fázi individuálních chyb a ty soupeř nekompromisně trestal. Vytvořili jsme si čtyři 100 % šance a nedali. Soupeř nám jasně ukázal jak naložizt s nabídnutými šancemi.

Zbrojovka Brno U17 - 1.SC Znojmo U19 2:0 (0:0)

Trenér Karel Bečka: Při absenci našich útočníků, Vojta Švarc byl na utkání s A-týme, Martínek - nemocen, se hodně těžce prosazujeme v útočné fázi. Prostor dostávají všichni hráči celého kádru, místy je vidět nesehranost, v každém případě jsme nevstřelili branku už dva zápasy a soupeři naše chyby v obranné činnosti nemilosrdně trestají.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin