Jako v Třinci? Bude to více o fotbale, míní před Žižkovem Rosťa Šamánek

Jako v Třinci? Bude to více o fotbale, míní před Žižkovem Rosťa Šamánek Z n o j m o - V neděli nás čeká souboj pod žižkovským vysílačem. Viktoria Žižkov se na vlastní půdě doposud trápí, nicméně Pražané dostali nový impuls v podobě výměny trenéra a injekci v podobě výhry v Ústí nad Labem. Nadcházejícího soupeře jsme rozebírali s útočníkem Rosťou Šamánkem, který má na žižkovský stadion pěkné vzpomínky, vstřelil tu první gól za Znojmo.

 
 
 

Ty jsi měl ještě před reprezentační přestávkou určité zdravotní problémy, musel si vynechat utkání v Třinci, už je vše v pořádku?
Je to úplně v pořádku. (s úsměvem)

Žižkov tři zápasy v řadě doma nevyhrál, ovšem změnil trenéra a zvítězil v Ústí. Výměna trenéra, výhoda, nevýhoda pro nás, jak to bereš?
Beru to jako fakt, neberu to tak, že by to pro nás mělo být horší nebo naopak. Samozřejmě změna trenéra asi něco nového přinesla. V sestavě to bude asi o trochu jiné, ale jinak bych v tom neviděl nějaký problém.


12.k. FNL
Neděle
22. října
10:15 hod.
On-lineTwitter

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1.SC ZNOJMO FK

STADION SEIFERTOVA ULICE

Když se podíváš na kádr Žižkova, je někdo koho bys vyzdvihl?
Vojtěch Engelmann, je to pro mě nadstandardní hráč. V minulém utkání proti Ústí vstřelil dva góly. Pamatuju si, že dával na jaře gól i nám.

Očekáváš podobný zápas jako v Třinci, tedy především hodně soubojový?
V Třinci jsem nehrál, ale koukal jsem na to. Myslím si, že ne. Žižkov hrál minulou sezónu kombinační fotbal, takže si nemyslím, že to bude jak v Třinci, bude to víc o fotbale.

Jsme papírovým favoritem vzhledem k postavení v tabulce i tomu, že se Žižkovu doma nedaří?
Mohli jsme se už všichni předsvědčit, že ve druhé lize není favorita. Zvlášť u nás, kdy bychom některé zápasy měli vyhrát, ale nezvládneme je. Do žádného utkání nejdeme v roli, že bychom měli být favorit, spíš se snažíme předvést dobrý výkon a zvládnout zápas proti komukoliv.

Možná už jsem se tě na to někdy ptal, na Žižkově se ti hraje dobře? Dal si tam první gól za Znojmo do sítě Vyšehradu...
Dal jsem tam i dva góly za Sokolov. Mám to tam rád, vcelku pěkný stadion, takže v pohodě.

Řekl bych, že v týmu ti připadla role hráče, který v útoku podstoupí řadu soubojů a připravuje šance, ztotožnil ses s ní?
Vždycky jsem podstupoval souboje, teď to z toho vzešlo tak, že hraju pod hrotem, takže se dá říct, že většinu soubojů svádím já. Nevadí mi to, mám souboje rád, připravování gólů, šancí. Tvrdím, že když je akce hezky připravená, je to lepší, než dát gól. Když je někdo dobře postavený, má se mu míč nahrát a ne za každou cenu chtít dát branku.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • fridrich: Škoda odkaz ...
  • adminMilanŠoba: Aplikace na androidu není oficiální klubová, tudíž s ní nemůžeme ...
  • Fridrich: A vzal si sebou i Paula... ...
  • Mišák.z: odkaz ...
  • Wenoušek: Škoda, ze ten Rybička tehdy nezůstal a Zbrojovka si ho ...
  • Jiří_M.: Máme se na co těšit? odkaz ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin