Žižkov se doma trápí, změna trenéra ale přinesla impuls

Žižkov se doma trápí, změna trenéra ale přinesla impuls Z n o j m o - 12. kolo Fortuna národní ligy nás zavede na půdu Viktorie Žižkov. Ta se doma sice trápí, nicméně po výměně trenéra oslavila výhru v Ústí nad Labem, kterou by chtěla před domácími fanoušky potvrdit. My se stejně jako v předchozích případech budeme snažit udržet krok s čelem tabulky. Utkání startuje v neděli od 10:15.

 
 
 

Žižkov měl v prvních čtyřech kolech aktuálního ročníku Fortuna národní ligy, řekněme solidní vstup. Získal totiž sedm bodů, přičemž rozcupoval Vítkovice 5:0. Pak už to ale šlo výsledkově z kopce. V následujících šesti kolech vyhrála Viktoria pouze ve Frýdku-Místku. Trenéra Vavrušku stály trenérské místo především domácí výsledky. Žižkovští podlehli trápícímu se Sokolovu a Opava jim uštědřila debakl 5:1. Následovala tedy zmíněná změna na trenérském postu, Žižkov převzal ex-hradecký kouč Pilný.


12.k. FNL
Neděle
22. října
10:15 hod.
On-lineTwitter

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1.SC ZNOJMO FK

STADION SEIFERTOVA ULICE

Impuls v podobě trenérské výměny zdá se, zabral. Žižkov zvítězil v Ústí nad Labem 3:0 a odvrátil tak hrozící propad do boje o záchranu. V tabulce se momentálně Pražané nacházejí na desáté pozici se ziskem třinácti bodů, rádi by se však pochopitelně posunuli tabulkou vzhůru. Mohl by k tomu přispět i výhodný los ve zbytku podzimu, kdy Žižkov odehraje tři z pěti zápasů na domácí půdě.

Mezi opory Žižkova můžeme tradičně zařadit kapitána Miroslava Podrazkého. Viktoria spoléhá i na záložníka Vojtěcha Engelmanna, který v minulé sezóně nastřílel jedenáct branek a naposled sestřelil dvěma góly Ústí nad Labem. Defenzivu řídí exsparťanský Ondřej Švejdík. V kádru Žižkova najdeme i znojemskou stopu, je jí znojemský odchovanec Josef Bazal.

V minulé sezóně se dařilo ve vzájemných zápasech více Žižkovu. Doma zvítězil 1:0 po gólu Pavlaty ze 16. minuty a na jaře uhrál na jihu Moravy remízu 2:2.

Hlasy před utkáním

VOJTĚCH ŠANDERA (ŽIŽKOV): V první řadě chceme zopakovat výkon a ideálně i výsledek z Ústí. Myslím si, že nás trenér dobře připraví a když to přeneseme na hřiště, výsledek se jistě dostaví. (zdroj: fkvz.cz)

JIŘÍ BALCÁREK (ZNOJMO): Žižkov změnil trenéra. Styl hry je samozřejmě pod trenérem Bohoušem Pilným jiný, je tam více agresivity, bojovnosti, zodpovědnosti směrem do defenzivy. Na to musíme být připraveni.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • fridrich: Škoda odkaz ...
  • adminMilanŠoba: Aplikace na androidu není oficiální klubová, tudíž s ní nemůžeme ...
  • Fridrich: A vzal si sebou i Paula... ...
  • Mišák.z: odkaz ...
  • Wenoušek: Škoda, ze ten Rybička tehdy nezůstal a Zbrojovka si ho ...
  • Jiří_M.: Máme se na co těšit? odkaz ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin