SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.9.Je znám nový realizační tým prvního mužstvaMilan ŠobaZ N O J M O - Po odvolání trenéra je znám nový realižační tým A-týmu.
15.9.Končí realizační týmklubZ N O J M O - 1.SC Znojmo FK a trenér Rui Amorim se rozcházejí.
13.9.Víkendové zápasy kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám odloženyredakce - mládežZ n o j m o - Již v průběhu týdne predikoval Český hydrometeorologický ústav na víkend velmi nepříznivou předpověď, co se týká velkých dešťových srážek. Nyní se předpovědi bohužel naplňují, a tak přišlo z fotbalových řídících složek jediné logické řešení - odložení všech víkendových zápasů. Což se týká jak mládeže 1. SC Znojmo, tak i A-týmu, který hraje 3. Moravskoslezskou ligu.
11.9.Potřetí za sebou venku pro o jedinou brankuHOD - ZNO 1:0, 17.kolo | Milan ŠobaNavzdory faktu, že jsme byli celý zápas v Hodoníně fotbalovější, výhru zaznamenali domácí. My tak máme stále jediný bod, jsme v tabulce poslední a na předposlední příčku už ztrácíme 5 bodů. O stažení ztráty se můžeme pokusit v neděli opět venku, tentokrát na půdě SK Uničov od 10:15.
10.9.U19: Mise nováčci úspěšná, porazili jsme i Svratku BrnoSVB - ZNM 0:1, 6.kolo | redakce - mládežB r n o / Z n o j m o - V úvodních kolech Moravskoslezské dorostenecké ligy nám los přisoudil hned tři nováčky. Předchozí zápasy s Hranicemi a Spartou Brno byly vítězné, na podzim nás tak čekala z noviců už jen Svratka Brno. Na její půdě jsme si připsali těsně vítězství po brance Filipa Prycla z 11. minuty.
6.9.O bod jsme přišli v poslední sekundě zápasu...ROS - ZNO 2:1, 6.kolo | Milan ŠobaUž už to vypadalo, že získáme minimálně druhý bod v této sezoně, usilovali jsme i o výhru, ale i o ten jediný bodík jsme přišli z úplně poslední rychlé akce domácích... Hned ve středu hrajeme od 17:00 v Hodoníně a příští neděli od 10:15 v Uničově.
4.9.U19: Zase ti Marvani. Líšeňské prokletí na domácí půdě stále trváZNM - LIS 1:2, 5.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Když se podíváme do statistik domácích zápasů naší devatenáctky napříč sezónami, horko těžko bychom narazily na jiný tým, který nás na Čafce trápí tak, jako Líšeň. Poslední domácí výhra nad tímto soupeřem se datuje až k roku 2017 a ani poslední srpnový den tuto statistiku nezměnil.
1.9.K bodu nám chybělo proměnit penaltuOTR - ZNO 2:1, 5.kolo | Milan ŠobaTři branky zápasu padly v prvních 10 minutách! V půli prvního poločasu jsme mohli vyrovnat z pokutového kopu, ale domácí gólman byl proti. Další branka už nepadla a tak se o první výhru budeme muset pokusit na půdě Rosic v pátek 6.9. od 17:00.
28.8.U19: Po gólovém koncertu vystřízlivěníBRB - ZNM 6:0, 4.kolo | redakce - mládežM ě n í n / B r n o - Euforie z rekordního vítězství nad Spartou Brno se o víkendu rychle vytratila. V neděli jsme zajížděli na půdu Zbrojovky Brno B a resultát byl jasný. Zbrojováci nám vstřelili šest branek a připsali si vysokou výhru. Určité šance s utkáním něco udělat sice byly, ale v rozhodujících momentech jsme si neporadili s vypracovanými možnostmi včetně penalty.
25.8.Rozhodly šatnové gólyZNO - F-M 1:4, 4.kolo | Milan ŠobaPřestože jsme na úvodní gól soupeře téměř ihned odpověděli vyrovnáním, na góly v nastavení první půle a hned na začátku druhé jsme brankovou reakci neměli. A ve zbytku druhé půle už přišel zmar. I když jsme hráli od 81.minutě proti 10, obdrželi jsme ještě jednu branku a prohráli rozdílem třídy. Žel jsme klesli na poslední ísto v tabulce a nyní nás čeká série 4 zápasů venku. První z nich v neděli 1.9. od 10:15 na půdě druhého Zlínska.
24.8.U19: Rekordní zápis do klubových kronik, Spartě Brno jsme nastříleli deset branekZNM - SPB 10:0, 1.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Rozpačitý výkon nad nováčkem z Hranic zapomenut. Ve středu jsem byli na Čafce svědky výjimečného zápasu. V předehrávce 1. kola jsme hostili dalšího z nováčků, Spartu Brno. Soupeři jsme nastříleli rekordních deset gólů, což znamenalo nejvyšší výhru v MSDL v historii klubu.
20.8.Devítka přivezla na rozjezd sezóny bronz z Ivančicredakce - mládežI v a n č i c e / Z n o j m o - Sezóna se roztáčí na plné obrátky, do svých soutěží vstoupili dorostenci, starší žáci a také U11, nezahálí však ani mladší kategorie. Naše U9 například cestovala na turnaj do Ivančic a vedla si velice solidně. Přivezla bronz.

19.8.U19: Domácí výhra proti Hranicím, ovšem s velkým vykřičníkemZNM - HRA 3:2, 3.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Známá fotbalová poučka tvrdí, že pokud nepotvrdíte výhru z venku doma, jakoby nebyla. Naší devatenáctce se sice na cenné vítězství proti Prostějovu povedlo navázat, když porazila nováčka z Hranic, nikoliv už však výkonem. Po první půli jsme vedli 3:0, ale ve druhém dějství jsme nedokázali i přes mnoho šancí zasadit soupeři, který šel později do deseti, rozhodující úder a sami jej dostali do hry. Do konce utkání jsme se pak strachovali o výhru.
17.8.Rozhodl smolný gólUHB - ZNO 1:0, 3.kolo | Milan ŠobaJediná branka, kterou jsme dostali poté, co domácí hráč vybojoval v souboji s našim chytajícím brankářem a obráncem míč a pak jej dovedl do odkryté branky. Přestože jsme měli ve druhé půli územní převahu, alespoň vyrovnání nepřišlo. O první výhru se tak pokusíme v domácím zápase v neděli 25.8. od 17:00 proti FK Frýdek-Místek.
11.8.U19: Parádní vstup do ligy, zvítězili jsme v ProstějověPRO - ZNM 0:2, 2.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Devatenáctka neprožila výsledkově úplně povedenou přípravu, Rozhodují však mistrovské zápasy a tam jsme se v úvodním kole 2. Moravskoslezské dorostenecké ligy blýskli. Navázali jsme na úspěšnou generálku a na hřišti ambiciózního Prostějova zvítězili 2:0.
11.8.Senzační dorovnání ve druhé půliZNO - SLB 3:3, 2.kolo | Milan ŠobaPo první půli by na bodový zisk našeho týmu nikdo nevsadil asi ani pětník, neboť hned ve druhé minutě jsme prohrávali, pak dostali později druhý gól a v nastavení ještě třetí hřebíček z penalty. Naši hráči se ale neevzdali a senzačně dosáhli na bod, když o dvě branky se postaral Silvano Nater Carungal. Jsme tak na 15.místě a další sobotu jedeme do Uherského Brodu.
6.8.Devatenáctka zvládla generálku, porazila slovenského soupeřeredakce - mládežM i r o s l a v - Do posledního utkání čekala naše devatenáctka na první výhru v přípravě. Povedlo se to až v generálce proti bratislavské Karlově Vsi. V Miroslavi jsme porazili slovenského soupeře 3:0 po brankách Řepy, Bernáta a Durdy.
4.8.V úvodním zápase sezony bez přípravy prohraBLA - ZNO 3:0, 1.kolo | Milan ŠobaKádr, který neabsolvoval ani jeden přípravný duel, ale který bude i nadále doplňování, sehrál pohromadě první utkání sezony a podlehl 0:3, když o dvě branky domácího Blanska se postaral Jambor a po přestávce přidali domácí ještě jeden gól z penalty. V zápase jsme se předvedli v nejlepším možném světle, měli šance, ukázali jsme individuální kvalitu a nastřelili jsme i tyčku! První domácí duel sehrajeme v neděli 11.srpna od 17:30 proti 1.FC Slovácko B z Uherského Hradiště.
29.7.Devatenáctka se v přípravě trápí, podlehla také Zbrojovce Brnoredakce - mládežM i r o s l a v - Poprvé v letošní přípravě se konfrontovala naše devatenáctka se soupeřem, kterého bude potkávat i v sezóně. Sobotní zápas v Miroslavi proti U18 Zbrojovky Brno potvrdil, že naši fotbalisté se v testech na mistrovské zápasy trápí, Zbrojovce podlehli 0:5.
25.7.U19: Příprava pokračovala proti mužům Moravského Krumlova a Pohořelicredakce - mládežP ř i b i c e - Vlajková loď naší mládeže si na málo kvalitní soupeře v přípravě rozhodně stěžovat nemůže, trenérský štáb připravil pro své svěřence pořádně náročné zápasové testy, což samozřejmě není od věci. Žádný sebeklam v tom, že bychom hráli proti lehkým soupeřům. Po divizních Tasovicích tak přišel na řadu účastník I. A třídy (6. liga) Moravský Krumlov a Krajského přeboru (5. liga) - Pohořelice. Výsledky jsou pochopitelně stěžejní až v soutěži, i v přípravě bychom si ale samozřejmě rádi sáhli na nějakou výhru, abychom před startem ligy podpořili sebevědomí. Zatím se nám to ovšem proti těžkým soupeřům nedaří.
21.7.Oficiální oznámení klubuklubMajitel klubu vydal následující oznámení:
19.7.Draze zaplacená zkušenost, U19 prohrála na úvod přípravy s divizními Tasovicemiredakce - mládežH r á d e k - Minule načala devatenáctka přípravu v Jaroslavicích, když poměřila síly s Baníkem Ostrava. Tentokrát se vydala jen o pár kilometrů vedle. V Hrádku na svěřence Havlíka a Adamova čekal mužský tým Tasovic. A pokud si vypůjčíme slova obou koučů, byl to těžký střet s mužským fotbalem. Divizní Tasovice zvítězily 6:1. Netřeba zmiňovat, že za domácí nastoupila spousta hráčů, kteří prošli znojemskou mládeží, aktuálně například v minulé sezóně ještě lídři naší devatenáctky Ondra Čížek a Vojta Koukal.
5.7.Třináctka na závěr sezóny ovládla Třebíč Openredakce - mládežT ř e b í č / Z n o j m o - Tak se to povedlo. Po letech, kdy jsme v různých kategoriích marně dobývali vítězství na tomto tradičním mládežnickém turnaji, se zadařilo. Naše U13 navázala na povedené jaro a udělala na konci června vítěznou tečku za sezónou.
24.6.Stavebniny DEK Znojmo věnovaly dresy našim nejmenšímredakce - mládežZ n o j m o - I Stavebniny DEK Znojmo fandí fotbalu. Jak to víme? V průběhu června jsme si totiž byli ve znojemském provozovně vyzvednout velmi příjemný balíček. Zápasové a rozlišovací dresy pro naše nejmenší fotbalisty. DEK Znojmo touto formou podporuje i jiné fotbalové kluby, nyní jsme se mohli těšit i my.
20.6.Jedenáctka ovládla Okresní soutěž mladších žákůredakce - mládežZ n o j m o - Náš nejstarší přípravkový tým se nezapojuje do okresních soutěží přípravek, nýbrž hraje Okresní přebor mladších žáků. Nastupuje tak proti o rok až dvěma roky starším hráčům. I přesto ročník 2013 vstupoval do soutěže jako černý kůň soutěže a tuto svoji pozici naplnil.
20.6.Třináctka dovezla z Chorvatska zlatoredakce - mládežZ n o j m o - Třináctka se po skončení ligy, v níž v jarní části prohrála ve skupině 9-16 jediné utkání, vydala na turnaj do Chorvatska. A svoji pohodu proměnila v triumf. Za celý turnaj nepoznala přemožitele a inkasovala jeden jediný gól.
15.6.Série tří výher završena 4.místem (jen bod od 2.pozice)ZNO - HOD 2:1, 32.kolo | Milan ŠobaPo dvou předchozích výhrách jsme se dočkali i třetího vítězství za sebou a jelikož nebyla velkým gólovým rozdílem, skončili jsme za Třincem o horší skóre a o bod za druhým Zlínskem. V příští sezoně jdeme za postupem do 2.ligy ještě výrazněji!
13.6.Ohromný úspěch, U11 třetí nejlepší tým v Česku!redakce - mládežZ n o j m o - (Foto: Planeo Cup) Famózního úspěchu dosáhla druhý červnový víkend naše jedenáctka. V Hlučíně se konal Planeo Cup, který plátí za neoficiální mistrovství Česka. Nejlepší celky, které si proklestily cestu na finálový turnaj, se sjely do Hlučína. A svěřencům trenéra Balty a Cheredy vyšel turnaj náramně, vybojovali bronzové medaile, což je pro klub historický úspěch.
10.6.Devatenáctka zachráněna, remíza s Baníkem už neměla vlivZNM - OSB 1:1, 29.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - V posledních dvou kolech se mělo rozetnout to, kdo bude třetím sestupujícím z MSDL. Do této situace jsme byli namočeni i my, drama se ale naštěstí nekonalo. Ještě dříve než jsme nastoupili k domácímu utkání proti béčku Baníku Ostrava se rozhodlo jinde. Jihlava B v sobotu pouze remizovala na půdě vedoucí Opavy a tak bylo jasné, že máme jistotu záchrany.
8.6.Tři body za tři branky z Frýdku-Místku a zůstáváme reálně v boji o 3.místo!F-M - ZNO 1:3, 31.kolo | Milan ŠobaPoslední náš zápas na venkovním hřišti v této sezoně vyšel parádně. Přestože domácí ve druhém poločase vyrovnali náš jednobrankový náskok z prvního poločasu, hned vzápětí jsme si vzali vedení zpět a pak přidali ještě jeden gól. Posledním domácím zápasem v MSFL zakončíme letošní působení ve 3.lize a to proti FK Hodonín v pátek 14.6. od 17:30. Od středy už bude znám výsledek souboje mezi druhým Zlínskem a aktuálně třetím Třincem. Pokud získáme více bodů jako Třinec, skončíme na bronzové pozici!